Поділитись:

Заборона продажу алкоголю і самовільні блокпости: яка ситуація в Луцькій громаді

Неділя, 27 лютого 2022, 17:58

Ситуація у Луцьку та навколишніх селах, які входять до громади, станом на 17:0 27 лютого перебуває під контролем. Усі служби, організації та установи виконують свою роботу. 

Про це заявив міський голова Ігор Поліщук у своєму зверненні. 

"Сьогодні ми продовжили укріпляти та доукомплектовувати блокпости, які є навколо нашого міста. Місця для цих блокпостів були вибрані за консультацією з військовими таким чином, щоб розмістити їх оптимально і не дати танкам та ворожій техніці пройти до нашого міста і до наших сіл. Хочу сказати, що є випадки, коли люди починають облаштовувати блокпости і перекривати державні дороги, міжнародні траси. Прошу вас не робити цього, оскільки по цих дорогах здійснюється доставка медикаментів, продуктів харчування, техніки, зброї, багато іншого того, що сьогодні необхідно для нашої громади та всієї області", – наголосив він. 

Також він повідомив, що в місті продовжується виготовлення коктейлів Молотова: їх вже більше 8 тисяч – це лише те, що обліковано в Луцьку. Загалом в людей вдома та по селах може перебувати до 20 тисяч таких коктейлів. 

Ігор Поліщук також заявив, що підпише розпорядження, яким завтра з 7:00 години ранку у нашій громаді у зв'язку з воєнним станом буде припинено продаж алкоголю, адже зараз для цього не час. Так закликав усіх користуватися перевіреними джерелами інформації. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів