Поділитись:

США виділили ще 200 мільйонів доларів допомоги для України

Вівторок, 11 січня 2022, 19:28

США наприкінці 2021 року, не анонсуючи, схвалили виділення Україні 200 мільйонів доларів допомоги,

Про це пише Радіо Свобода, посилаючись на повідомлення телеканалу CNN.

Пакет допомоги передбачає надання переважно такого ж оборонного обладнання, яке США надавали в минулому, зокрема, стрілецької зброї та боєприпасів, радіостанцій для засекреченого зв’язку, медичного обладнання, запасних частин, йдеться в повідомленні. Пакет був затверджений лише за кілька тижнів до того, як США і Росія мали розпочати переговори цього тижня.

За даними CNN, раніше цього місяця адміністрація США поінформувала Конгрес про новий пакет допомоги. Деякі чиновники дізналися про це із секретних каналів, повідомили два джерела телеканалу.

За повідомленням, на доставку обладнання, швидше за все, знадобиться деякий час – постачання на суму 60 мільйонів доларів, схвалене минулого літа, лише зараз наближається до завершення, повідомив CNN представник Держдепартаменту.

Станом на середину грудня США надали Україні допомоги у сфері безпеки на понад 450 мільйонів доларів.

До кінця 2021 року адміністрація США передала Україні нові ракети Javelin і командно-пускові установки, патрульні катери класу Island, аптечки, радіоприймачі, електроніку, медичне обладнання, двигуни, генератори, запчастини й інше обладнання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
21 травня 2022
20 травня 2022
19 травня 2022