Поділитись:

В школі вже «кидають»: як розповісти учням Луцька про шкоду наркотиків

Неділя, 28 листопада 2021, 18:40

Заходи з протидії поширенню наркотиків в учнівському середовищі відстають від реального стану речей. Подекуди учні старших класів – наркомани «зі стажем». 

Проблему підліткової наркоманії обговорили під час круглого столу, ініційованого Громадянським рухом «СВІДОМІ» 26 листопада.

Модерувала захід депутатка Луцької міської ради від фракції «Громадянський рух «СВІДОМІ» Алла Надточій. В обговоренні проблеми домашнього насильства та проблем, з ним пов'язаних, взяли участь: начальниця відділу зв'язків з громадськістю Управління патрульної поліції у Волинській області Ольга Шмігель, юрист, національний експерт, тренер із протидії домашньому насильству Віктор Вальчук та депутатка Луцької районної ради від фракції «Громадянський рух «СВІДОМІ» Христина Синюк.

 

Алла НадточійАлла Надточій
 

Ольга ШмігельОльга Шмігель
 

Як зазначив Віктор Вальчук, програми інформаційної протидії поширенню наркотиків в учнівському середовищі відстають від реального стану спарв. За його словами, під час таких «виховних уроків» учні старших класів розповідають історії про те, як вони вже позбулися наркозалежності. А це означає, що пробувати наркотики вони почали в класах середньої ланки.

Ольга Шмігель, яка також співпрацює із закладами освіти, додала, що, за словами педагогів, учні не сприймають інформації про шкоду наркотиків з вуст вчителів.

«Це те ж саме, як вчити молодші класи Правилам дорожнього руху. Одна спарва, коли це розповідає вчитель, якого вони бачать щодня. Зовсім інша справа, коли я приходжу на урок у форменому одязі поліцейського і розповідаю їм про Правила дорожнього руху. Тоді діти сприймають інформацію зовсім по-іншому», – зазначила Ольга Шмігель. 

Під час обговорення домашнього насильства та підліткової наркоманії учасники круглохо столу дійшли висновку, що це комплексні і часто пов'язані між собою проблеми. Тож до їхнього розв'язання також потрібно підходити комплексно, налагодивши співпрацю між закладами освіти, соціальними службами, правоохоронними органами, органами місцевого самоврядування, психологами та активістами. 

Нагадаємо, що у Княгининку встановили камери відеонагляду, які дозволять відслідковувати «закладників» наркотиків удень і вночі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
24 січня 2022
23 січня 2022
21 січня 2022
19 січня 2022
18 січня 2022
17 січня 2022
16 січня 2022
14 січня 2022
13 січня 2022
12 січня 2022