Поділитись:

У січні Росія планує вторгнення в Україну через Білорусь – розвідка (відео)

Неділя, 21 листопада 2021, 13:15

Росія готує вторгнення в Україну на кінець січня – початок лютого: вона планує завдавати ударів з Білорусі, по східним областям України та Одесі. Про це в інтерв'ю Military Times заявив начальник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов, пише Ліга.net.

За його словами, Росія зосередила біля кордонів України близько 92 000 військових і готує напад на кінець січня або на початок лютого – оцінка термінів від української розвідки збігається з оцінкою американських розвідників.

Вторгнення, ймовірно, включатиме авіаудари, артилерійські та бронетанкові атаки, за якими підуть повітряно-десантні атаки на Сході, десантні атаки в Одесі та Маріуполі та менше вторгнення через Білорусь, каже Буданов.

За його словами, Росія показала на осінніх навчаннях Захід-2021, що може одночасно висадити до 3500 десантників та спецназівців. Буданов каже, що атака, яку готує РФ, буде більш руйнівною, ніж будь-коли з 2014 року. Так виглядає схема можливого нападу у документах української розвідки:

 

Буданов зазначив, що Росія нарощує потенціал для нападу: збільшує чисельність військ та озброєння у тимчасово окупованому Криму, встановлює біля кордонів системи балістичних ракет малої дальності Іскандер та інші види зброї.

При цьому він зазначив, що вторгнення настане після психологічної атаки. За його словами, ці зусилля включають організовані Росією протести супротивників вакцинації від коронавірусу. Також РФ спробує розпалити заворушення, пов'язані з економікою, енергопостачанням та справою про зрив захоплення найманців ПВК Вагнера, говорить Буданов.

За словами голови ГУР, російські психологічні операції використовуються, щоб показати – українська влада нібито «зрадила народ».

«Вони хочуть розпалити заворушення через протести та мітинги, які показують, що люди налаштовані проти уряду... Вони хочуть зробити ситуацію всередині країни все більш небезпечною та важкою та створити ситуацію, за якої ми повинні змінити уряд. Якщо вони не зможуть цього зробити, то військові зроблять свою роботу», – додав глава ГУР.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
16 травня 2022
15 травня 2022
14 травня 2022
14:32