Поділитись:

У Ковелі реконструюють центр міста (фото)

Четвер, 18 листопада 2021, 17:33

На Ковель чекає масштабна реконструкція центральної частини міста та Привокзальної площі. Втім, зміни уже відбуваються – ведеться капітальний ремонт тротуарів на вулиці Незалежності.

Про це повідомляє Ковельська міська рада, інформує «Ковель media».

Кроки у цьому напрямку зробили ще влітку. Провели конкурс на кращу концепцію реконструкції Привокзальної площі і визначили проєкт-переможець. Його автори – колектив з Луцька у складі архітекторів: Дмитра Кирилюка, Вікторії Кирилюк та Оксани Костюк.

Вони запропонували цікаве архітектурно-художнє оформлення благоустрою та озеленення. У концепції сформоване чітке функціональне зонування території площі, визначене її просторове та композиційне рішення, організовано транспортні та пішохідні зв’язки.

Нещодавно був підписаний договір з проєктною організацією щодо розробки проєктно-кошторисної документації.

Міський голова Ігор Чайка каже, що центральна частина потребує змін. Про це йому неодноразово говорили ковельчани, чимало депутатів підтримують таку ініціативу та й час вимагає цього.

«У наступному році ми розпочинаємо ремонт Привокзальної площі. Там дуже багато роботи. У першу чергу з мережами. Цей проєкт буде реалізовуватись упродовж кількох років. Паралельно будемо вирішувати проблему стихійної торгівлі, тому що Привокзальна площа має непривабливий вигляд і через це.

Розумію тих людей, які там торгують. Втім ми рухаємось до європейських стандартів і торгівля має вестись цивілізовано Ми запропонуємо рішення, яке задовольнить продавців і споживачів», – запевнив мер.

Зміни відбудуться у парку культури і відпочинку імені Лесі Українки. Йдеться про облаштування нових доріжок, освітлення, встановлення нових лавок, елементів декору. Проєкт у роботі.

Хочуть у Ковелі оновити і адмінбудівлю міської ради. Приміщенню вже півстоліття, воно має не досить привабливий вигляд. Концепцію змін розробили,  планують благоустрій прилеглої території.

Як орієнтовно виглядатиме у майбутньому будівля міської ради, можна бачити на фото нижче:

Нагадаємо, у в обласному центі Волині триває реконструкція спортивного комплексу Луцького національного технічного університету. Станом на 17 листопада у спорткомплексі перекрили будівлю, встановили вікна, оздобили та утеплили ззовні, а в приміщенні, де розміщений басейн, – стіни обклали плиткою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
25 січня 2022
24 січня 2022
23 січня 2022
21 січня 2022
20 січня 2022
19 січня 2022
17 січня 2022
16 січня 2022
15 січня 2022
13 січня 2022
12 січня 2022