Поділитись:

Змагання сильних духом: за підтримки «Кромберг енд Шуберт» у Луцьку відбувся турнір з рукопашу гопак (фото)

Понеділок, 18 жовтня 2021, 12:00

У Луцьку відбувся масштабний турнір з рукопашу гопак. 

Майже три сотні учасників змагалися у національному виді спорту на території арени розваг Generator City у вихідні 16 та 17 жовтня. Боролися за правилами справжніх козаків, гартували тіло і дух у ефектних двобоях. 

 

 

Організували захід Спортивний клуб козацьких бойових мистецтв «Герць» спільно з Федерацією рукопашу гопак України в рамках конкурсу «Бюджет участі міста Луцьк 2020». Це перший турнір такого масштабу у Луцьку. У ньому брали участь спортсмени різного віку з шести областей України. 

Безпосередньо в поєдинках з рукопашу гопак змагалися діти від 8 років. На змаганнях була також додаткова підкатегорія фестивального формату – це однотан, бій з уявним суперником і боротьба навхрест. Тут брали участь діти від 4 до 8 років. 

 

«Федерація рукопашу гопак – це та організація, яка займається відродженням національного виду бойового мистецтва. Це одна із фундаментальних основ нашої культури. Україна повинна любити, поважати і розвивати своє, унікальне. Коли в нас це є – я вважаю, варто це показувати світові. Тому кубок Луцька зосереджений на популяризації цього національного виду спорту.

Мене дуже надихають посмішки спортсменів, які перемагають, емоції учасників, які програли, але отримали важливий досвід. Після поєдинків ми будемо все аналізувати. Але змагання пройшли з мінімумом травматизму і без збоїв у програмі», – каже організатор змагань, керівник спортивного клубу козацьких бойових мистецтв «Герць», очільник Луцької міської федерації рукопашу гопак та головний суддя змагань Роман Ковальчук

Роман Ковальчук та Віктор ТворовськийРоман Ковальчук та Віктор Творовський
 

Партнером змагань стало соціально відповідальне підприємство «Кромберг енд Шуберт Україна ЛУ». На підприємстві впевнені: підтримка таких заходів зміцнює патріотизм та надихає українську молодь. 

«Компанія «Кромберг енд Шуберт Україна Лу» завжди долучається до спортивних активностей та заходів міста. У нас сильна футбольна команда, яка є чемпіоном Другої ліги Волині та призером всеукраїнських змагань. Наші працівники кожного року беруть участь у півмарафоні та долучаються до велопробігу. Що стосується сьогоднішнього дійства, то ми дуже раді бачити серед призерів турніру діток наших працівників. Популяризуючи корисні захоплення для дітей та молоді, ми дбаємо про здоров’я та успішне майбутнє нашої нації. Дякуємо організаторам та учасникам турніру за справу, яку вони роблять. Сьогоднішній захід – це справжнє свято українського духу. Сильного духу!» – каже представник пресслужби підприємства «Кромберг енд Шуберт Україна Лу» Віктор Творовський

Нагородження учасників кубкуНагородження учасників кубку
 

Більше про те, як відбувалися змагання, дивіться на наших фото. 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Майже три сотні учасників змагалися за кубокМайже три сотні учасників змагалися за кубок
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
25 січня 2022
17:17
24 січня 2022
21:21
11:52
09:53