Волинські метальники здобули «золото» на Всеукраїнських змаганнях

Вівторок, 12 жовтня 2021, 14:10

У Мукачево відбулись Всеукраїнські змагання з метань пам’яті Заслуженого тренера України Євгена Сюча.

Про це інформує сторінка Управління у справах молоді та спорту Волинської ОДА.

Зазначається, що турнір відбувався протягом 9-10 жовтня та став першим етапом Кубка України з метань 2022 року.

Участь у змаганнях взяли 137 метальників і метальниць з 24 областей України та Києва. З них 66 боролися в секторах для штовхання ядра, 36 – метання списа, 61 – метання диска, 32 – метання молота. Атлети розіграли нагороди як серед дорослих, так і у вікових категоріях U23, U20, U18 i U16.

Волинські легкоатлети на змаганнях показали неймовірні результати, здобувши в скарбничку області 6 золотих медалей.

Зокрема, у метанні молота чемпіонами стали: Артем Черкашин серед молодших юнаків, Євген Літвін серед старших юнаків, Юлія Шатохіна серед юніорок, Олена Хамаза серед молоді та Ірина Климець серед дорослих.

У метанні списа серед юніорів золото здобув Максим Троцюк.