Поділитись:

Виверження вулкану на Канарських островах (відео)

Середа, 22 вересня 2021, 02:29

На Канарських островах прокинувся вулкан Кумбре-В'єха. Місцева влада евакуювала приблизно 5 500 людей.

Про це пише BBC.

Виверження вулкану поблизу населеного пункту Ель Пасо на острові Пальма розпочалося 19 вересня. В ніч на 21 вересня у районі виверження відбулися чотири землетруси невеликої сили.

Місцева влада евакуювала мешканців чотирьох населених пунктів, а також приблизно 500 туристів. Міський голова Серхіо Родрігес заявив журналістам, що лава не залишила після себе нічого, а місцеві жителі певний час не зможуть повернутися додому, бо через виверження в околицях вулкана були зруйновані близько 150 будинків.

Втім, про жертв унаслідок виверження не повідомляли. Очікується, що вулкан залишатиметься активним протягом кількох днів, але, на думку влади, додаткова евакуація людей не потрібна.

Постраждалий регіон відвідав прем'єр-міністр Іспанії Педро Санчес. Для цього він скасував поїздку в Нью-Йорк для участі в Генеральній Асамблеї ООН.

Востаннє вулкан Кумбре-В'єха прокидався у 1971 році. Проте на Канарських островах, до яких входить Ла-Пальма, виверження фіксували у 2011 році, коли прокинувся вулкан Ель-Єрро.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів