Поділитись:

Італійські фанати «Володаря перснів» в образах персонажів тиждень йшли до Везувію (фото,відео)

Вівторок, 07 вересня 2021, 23:27

27 серпня група з дев'яти італійських фанатів «Володаря перснів» в образах героїв твору Толкіна вирушила з провінції Кьєтті в піший похід до Помпей.

Про це вони повідомили на своєму сайті та соцмережах.

Реконструктори поставили перед собою мету – повторити подвиг Братства Персня і ​​знищити репліку Персня Всевладдя. Як заміну вулкану Ородруін вони вибрали знаменитий Везувій.

Ідея походу належить 37-річному кондитерові Ніколасу Джентіле. Він народився в невеликій комуні Буккьяніко і з дитинства любив фентезі-трилогію. Одного разу він покинув комуну заради життя і роботи у великому місті, але незабаром визнав свою помилку: «Я зрозумів, що залишив в Буккьяніко справжній скарб – я буквально жив у країні хоббітів. Навіть місцевий одяг нагадував їхні костюми».

Тоді Джентіле повернувся в сільську місцевість і вирішив жити як герої Толкіна – в невеликому співтоваристві, зі своїм городом і серед красивих природних пейзажів. Він побудував будинок, архітектура якого нагадує житло хоббітів, де оселився зі своєю сім'єю, але пізніше вирішив створити невелике поселення – центральний будинок близько 400 квадратних метрів і ще чотири гостьових будиночки під землею.

«На відміну від села хоббітів в Новій Зеландії, це буде не атракціон, а шанс пожити іншим життям. Формально – агротуризм, але я розглядаю проект як притулок для мандрівників, які приїдуть погостювати у нас», – каже фанат «Володаря перснів».

Поки будівництво «італійського Ширу» тільки в планах, але Джентіле вже запрошує любителів фентезі в гості, влаштовує свята та фестивалі – наприклад, кожного вересня проводиться день народження Більбо Беггінса. Для реалізації всього проекту автору потрібні спонсори та благодійники, яких він планує залучити в тому числі за допомогою походу до Везувію.

Джентіле відповідально підійшов до набору команди для походу. До неї увійшли не тільки близькі друзі організатора, але й незнайомі йому раніше фанати фентезі. Заявку на участь подали більше 300 бажаючих – з них вибрали тих, хто більше був схожий за характером і зовнішності на учасників Братства Персня. В результаті зібралася компанія з різних людей, об'єднаних спільним захопленням.

Одягнувшись в свої образи і зробивши кілька загальних фотографій, герої почали свій шлях: їм належало перетнути Апеннінський півострів поперек. Кожен день вони проходили пішки по 25-30 кілометрів, зупиняючись в маленьких провінційних закладах, старих замках або влаштовуючи нічліг прямо в лісі.

Мандрівники розповіли, що відкрили Італію з нового для себе боку – з історичними пам'ятками, схожими на міста ельфів, і нескінченними зеленими полями і лісами як в Середзем'ї. Частиною своїх відкриттів Братство ділилося з підписниками в інстаграмі: за походом стежили більше 50 тисяч людей.

«Наш персень, незважаючи на його погану репутацію, не вніс розладу в нашу групу. Для нас ця пригода стала символом боротьби зі страхом перед завтрашнім днем​​», – підсумовує Ніколас.

Після завершення подорожі компанія провела вечірку в місцевому пабі, оформленому в стилі фентезійних таверн. До гулянь приєдналися місцеві жителі і підписники з інстаграму.

Ніколас Джентіле планує у вересні запустити краудфандингову кампанію для побудови села хоббітів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
11 вересня 2021
08 вересня 2021
26 серпня 2021
24 серпня 2021
18 серпня 2021
17 серпня 2021
15 серпня 2021
14 серпня 2021
13 серпня 2021
09 липня 2021
06 липня 2021
03 липня 2021
05 червня 2021
27 травня 2021