Поділитись:

Головне у Луцьку: ТОП новин четверга, 16 вересня

Четвер, 16 вересня 2021, 21:00

Редакція інформаційного агентства «Конкурент» підібрала для своїх читачів найцікавіші та найважливіші новини Луцька та Волині за четвер, 16 вересня.

Про подвійне вбивство і 80 тисяч доларів

 

Убитий співкамерником у Луцькому СІЗО чоловік, який зарубав свою дружину і доньку, залишив чималі гроші на банківському рахунку колишньої дружини.

Про те, кому тепер дістануться гроші, розповів начальник Головного управління Національної поліції у Волинській області Юрій Крошко в інтерв'ю ІА ВолиньPost.

Звинувачений у смерті дружини і доньки Василь Пилипюк, якого згодом до смерті побили у Луцькому СІЗО, незадовго до вбивства намагався скоїти самогубство. На той момент чоловік мав при собі пакет із величезною сумою грошей – понад 77 тисяч доларів і майже 169 тисяч гривень.

Зі слів Юрія Крошка, після спроби самогубства чоловіка доставили у психіатричну лікарню, а за грошима прийшла законна дружина. Коли ж сталося вбивство, правоохоронці з'ясували, що за кілька днів до кривавої розправи кошти з’явилися на рахунках дружини.

«Ні чоловік, ні дружина не захотіли розповідати про їхнє походження.. Казали лише, що це – власні кошти сім’ї. Жодної інформації чи версій про їхнє злочинне походження не було. Тому і не було підстав не віддавати їх дружині», – зазначив начальник ГУНП у Волинській області.

Ці гроші і тепер знаходяться на рахунках жінки.

Про скандальну «Юнону»

Роботу салону «Юнона» в центрі Луцька, де надають інтимні послуги, не можуть закрити, адже тільки-но документують протиправну дільність і припиняють їхню роботу, приїжджають нові люди і починають роботу з нуля.

Про це розповів начальник Головного управління Національної поліції у Волинській області Юрій Крошко в інтерв'ю ІА ВолиньPost.

Зі слів Юрія Крошка, люди, причетні до діяльності так званого салону еротичного масажу «Юнона», який працює в центрі Луцька, достатньо нахабні. Вони змінюють персонал, умови роботи і продовжують працювати.

«Справа в тому, що, як тільки ми документуємо протиправну дільність і припиняємо їхню роботу, приїжджають нові люди, діяльність яких не документувалася – нові прізвища, нові обличчя – і починають роботу з нуля», – пояснив начальник Головного управління Національної поліції у Волинській області.

Юрій Крошко зазначив, що проблема із салоном «Юнона» не луцького походження, адже йдеться про мережу закладів по всій Україні. Організатори – люди з Дніпра. І вони одні і ті ж по всій Україні. Серед дівчат, які працюють в «Юноні», волинянок теж немає.

Про зрізання дерев на Соборності

Сьогодні на проспекті Соборності, 20 у Луцьку зрізали два дерева.

На ситуацію відреагував депутат від фракції «Громадянський рух «СВІДОМІ» Андрій Лучик. 

Він поцікавився у начальниці відділу екології Луцькради Оксана Лисак, чи дійсно дерева зрізали неправомірно. 

"Ми перевірили інформацію. У департамент ніхто не звертався і ми не надавали дозвіл на зрізання цих дерев. Взагалі такі ситуації виникають часто через те, що порушникам ліпше заплатити штраф, ніж по закону заплатити відновлюючу вартість", – розповіла Оксана Лисак.

А от начальниця відділу контролю за благоустроєм та санітарним станом Департаменту муніципальної варти Тетяна Головій стверджує, що на місце виїжджав інспектор, який не виявив порушень. Адже роботи проводилися в межах реконструкції площі.

"Якщо роботи проводяться в межах будівельного майданчика, то згідно з постановою "Про порядок видалення кущів і газонів", що затвердено Кабміном, не потрібно брати окремий дозвіл на зрізання дерев", – пояснила Тетяна Головій. 

Інформацію про те, що дерева були зрізані таки законно підтверджує й начальник відділу з благоустрою міста та поводження з побутовими відходами департаменту житлово-комунального господарства Іван Козак. 

"Все, що робиться умежах реконструкції та капітального будівництва, – все законно", – зазначив очільник відділу.

Інші цікаві та важливі новини:

Надрукувати
мітки:
коментарів
15 жовтня 2021
13 жовтня 2021
12 жовтня 2021
11 жовтня 2021
10 жовтня 2021
08 жовтня 2021
07 жовтня 2021
06 жовтня 2021
05 жовтня 2021
03 жовтня 2021
01 жовтня 2021
30 вересня 2021
29 вересня 2021
28 вересня 2021
27 вересня 2021