Ковельчанин виборов «бронзу» на Кубку України з вільної боротьби

Середа, 18 серпня 2021, 23:27

Нещодавно у Львові проходив Кубок України з вільної боротьби. На ньому визначали  претендентів на участь у чемпіонаті світу,  який має відбутись у Норвегії.

У складі збірної Волині в категорії 79 кілограмів виступив вихованець ДЮСШ № 1, майстер спорту Тимур Романюк.

Про це повідомляють на сайті Ковельської міськради.

Перемігши трьох суперників з Львівської, Київської та Запорізької областей, він вийшов у півфінал. Хлопець зустрівся з одеситом, який представляв Україну на Олімпійських іграх в Токіо.

У напруженій сутичці з рахунком 4:2 ковельчанин поступився своєму супернику, який здобув «золото» на змаганнях.

Тимур у боротьбі за бронзову нагороду вийшов на килим з переможцем минулорічного  Кубку України – борцем з Сумщини, який здолав його на минулорічних змаганнях.

Волинянин прагнув реваншу і йому це вдалось. Перемігши з рахунком 4:0, він піднявся на третю сходинку п’єдесталу.