Вівторок, 17 серпня 2021, 14:54

Луцька спортсменка Марія Повх здобула найвище спортивне звання України – заслужений майстер спорту.

Про це повідомляє фейсбук-сторінка Волинської обласної школи вищої спортивної майстерності.

«Ми маємо Заслуженого майстра спорту України з веслування на байдарках і каное - Марія Повх! Вітаємо Марію із заслуженим почесним спортивним званням!», – пише організація.

Нагадаємо, що Марія Повх посіла третє місце на чемпіонаті Європи з веслування на байдарці на дистанції 500 метрів – це була перша для України медаль чемпіонату Європи на цій дистанції за останні 10 років. Також Марія Повх вдало виступила у греблі на байдарках на дистанції 500 метрів і вийшла до півфіналу Олімпійських ігор у Токіо. Проте, спортсменка не змогла пройти до фіналу змагання, позаяк посіла 4 місце в півфіналі.

Заслужений майстер спорту України – присвоюється спортсменам вищої категорії, громадянам України та спортсменам-іноземцям, особам без громадянства, що перебувають в Україні на законних підставах, за умови виконання ними вимог, викладених у додатках до «Положення про єдину спортивну класифікацію України». Для отримання цього звання необхідно посісти найвищі місця на найбільших міжнародних змаганнях.