Поділитись:

Луцький МакДональдз запрацює у вересні: є вакансії

П'ятниця, 13 серпня 2021, 11:50
Луцький МакДональдз запрацює у вересні: є вакансії

Популярний фаст-фуд всесвітньо відомої мережі "МакДональдз" запрацює у Луцьку орієнтовно 10 вересня. 

Про це у коментарі журналістам ІА "Конкурент" розповів директор Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк

За його словами, заклад планували відкрити до Дня Незалежності 24 серпня, однак ще тривають підготовчі роботи: з-за кордону приводять обладнання, готують будівлю. 

Наразі заклад активно шукає майбутніх співробітників та проводить співбесіди. З більше, ніж 100 необхідних працівників 55 людей заклад уже набрав. Частину вони підібрали самі, а частину пропозицій направили із обласного центру зайнятості. 

"Вони декларують зарплатню 8-10 тисяч гривень чистими на руки. Але це дуже індивідуально, тому що працівник вибирає графік роботи самостійно – може працювати чотири години в день за тарифом погодинної оплати праці, а може працювати повний робочий день – 8 годин. Більшість їх працівників – це студенти, які у першій половині дня навчаються, а потім приходять і 4-5-6 годин працюють. 

Графік дуже гнучкий і лояльний до працівників. Люди самі обирають, як вони хочуть працювати. В кінці тижня формується робочий графік на наступний. Плюс має бути ще цілодобова робота "МакДрайву", і якщо працівник працює у нічну зміну, там оплата праці, за законом, у подвійному розмірі", – пояснює Роман Романюк.

Детальніше про вакансію: 

Посада: працівник закладу ресторанного господарства.  
Умови праці: для працівників проводиться навчання, надається 50% знижки на продукцію ресторану. Передбачене медичне страхування. Можливе працевлаштування осіб з інвалідністю. Забезпечення працівників спецодягом.
Графік роботи: гнучкий графік з можливістю обирати тривалість робочого дня та години роботи. Режим корегується та затверджується кожного тижня. 
Заробітна плата в діапазоні 8 000 –12 675 грн

Нагадаємо: у 2016 році місцевий бізнесмен, засновник Громадянського Руху «СВІДОМІ» Андрій Покровський вів перемовини з компанією «МакДональдз», аби у Луцьку відкрили перший заклад цієї мережі. Тоді йшлося про дві локації: поблизу драмтеатру або біля кінотеатру «Промінь». Схилялися до другого варіанту. Згодом влада Луцька зняла з аукціону земельну ділянку, натомість там вирішили облаштувати Сквер авіаторів. У 2018 році Луцькрада отримала відповідь від компанії, в якій йшлося про те, що «Луцьк є одним із перспективних міст, однак жодних домовленостей поки немає». 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів