Поділитись:

"МакДональдз" відповів Луцькраді

Вівторок, 03 липня 2018, 15:41

У Луцькій міській раді опублікували відповідь на звернення Луцької міської ради до компанії "МакДональдз Юкрейн ЛТД" щодо розширення мережі закладів у Луцьку.

У відповіді йдеться, що Луцьк є одним із перспективних міст, однак жодних домовленостей нині немає. До слова, самого тексту звернення не опубліковано,лише відповідь.

Поза відсутність офіційних домовленостей, як повідомляв "Конкурент" раніше, переговори велися. Зокрема, це підтверджував колишній заступник міського голови Тарас Яковлев.

Відомо, що компанія тоді розглядаладілянкуна розі проспекту Грушевського та вулиці Стрілецької. Цю землю мали виставити на аукціон, а інвестори боротися за право вести на ній бізнес, зокрема, будувати заклад. Виручені кошти пішли би до бюджету міста.

Однак депутати ухвалили рішення, аби на цій ділянці був Сквер авіаторів. Його там мали би облагородити, втім поки що цього не сталося. Лобіював це питання представник Організації волинських авіалюбителів Ілля Сметанін. До слова, він виявився замішаним у скандалі щодо поїздки делегації від України у так званому Міжнародному форумі Переможців, що відбувся у російському Брянську наприкінці квітня цього року і був присвячений річниці перемоги і 75-річчю звільнення Брянщини від німецько-фашистських загарбників.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
15:10
06 липня 2020
05 липня 2020
04 липня 2020