Поділитись:

Вели перемовини: чому у Луцьку не відкрили МакДональдз

Субота, 19 грудня 2020, 15:27

У 2016 році місцевий бізнесмен, засновник Громадянського Руху "СВІДОМІ" Андрій Покровський вів перемовини з компанією МакДональдз, аби у Луцьку відкрили перший заклад цієї мережі.

Про це в програмі «Позиція» розповів Тарас Яковлев, який тоді був першим заступником Луцького міського голови і який був залучений до цих перемовин, – повідомляє 12 канал.

«У них були певні умови стосовно місця розташування і ми вели перемовини стосовно цього. Тоді йшлося про дві локації: поблизу драмтератру або біля кінотеатру «Промінь». Усі схилялися тоді до другого варіанту, адже в центрі міста його ніде було розмістити», – зазначив Тарас Яковлев.

Депутат Луцькради від фракції «Свідомих» Михайло Наход підтвердив слова Тараса Яковлева і каже, що засновник політсили, від якої той пройшов у Луцькраду, дійсно вів такі перемовини.

«Андрій Покровський дійсно мав бажання біля «Променя» побудувати заклад, в якому міг би розміститися МакДональдз… На той час в силу певних конфліктних ситуацій у міській раді було прийняте рішення, що це не потрібно на той момент. Вже тепер я не знаю, коли буде ще такий шанс, аби така велика мережа захотіла б відкритись у місті», – сказав Михайло Наход.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чи буде Макдональдз у Луцьку (відео)

Надрукувати
мітки:
коментарів
19 травня 2022
18:39
18 травня 2022
18:52
17 травня 2022
15 травня 2022
14 травня 2022