Поділитись:

Замінюють мережі: що коїться на проспекті Волі (фото)

Четвер, 29 липня 2021, 19:30

На проспекті Волі у Луцьку триває реконструкція дорожнього полотна.

Журналісти ІА "Конкурент" побачили, що змінилося на перекритій з 17 червня частині проспекту Волі за тиждень.  

У четвер, 29 липня, тут відбувається заміна мереж та облаштування нижнього шару основи дорожнього покриття. Виконується дуже багато робіт, тому виникають і непланові роботи, особливо коли ремонтники розривають частину дороги та знаходять там люк.

На багатьох відрізках дороги викладають щебеневий шар, у деяких місцях він розрівняний і утрамбований, тобто вже повністю готовий до вкладання наступного шару.

З боку Київського майдану ближче до перехрестя на Шопена одну зупинку вже починають викладати бруківкою. З лівого боку там стоять бордюри, з правого – менше виконано робіт, але там вже висипають щебеневий шар.

Ближче до проспекту Волі ремонтники замінюють труби, на дорозі лежать старі та іржаві.

З наступного тижня будуть укладати бетон – один з нижніх шарів. Проте усе залежить від робіт, які проводять цього тижня, і, звичайно, від погодних умов.

До слова, новою укладеною частиною проспекту вже їздять автомобілі, там відкритий проїзд, хоча відкритий він для комунального транспорту. 

Нагадаємо: минулого четверга, 22 липня, ремонтники розрили велику частину правої смуги для руху, якою досі сяк-так могли користуватися водії, пішоходи та велосипедисти. Розрили частину від повороту на Шопена до Волинської обласної друкарні. Глибина сягає більше двох метрів. Тут працюватимуть над заміною всіх комунікацій, які пролягають під проспектом, як це перед тим робили на лівій частині. 

Бордюри почали встановлювати на відрізку, де перед тим нанесли перший шар асфальту. Трохи далі у напрямку Київського майдану досі ведуться підготовчі роботи до вкладання асфальту. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
28 вересня 2021
27 вересня 2021
26 вересня 2021
15:45
24 вересня 2021
16:38
10:07