Поділитись:

Встановлюють нові бордюри: що коїться на проспекті Волі у Луцьку (фото)

П'ятниця, 23 липня 2021, 09:35

На проспекті Волі у Луцьку триває реконструкція дорожнього полотна та оновлення комунікацій, які пролягають під ним.

Журналісти ІА "Конкурент" поїхали подивитися, що змінилося на перекритій з 17 червня частині проспекту Волі за тиждень.  

У четвер, 22 липня ремонтники розрили велику частину правої смуги для руху, якою досі сяк-так могли користуватися водії, пішоходи та велосипедисти. Розрили частину від повороту на Шопена до Волинської обласної друкарні. Глибина сягає більше двох метрів. Тут працюватимуть над заміною всіх комунікацій, які пролягають під проспектом, як це перед тим робили на лівій частині. 

Тим часом на лівій смузі проспекту вже виклали перший шар асфальту. Це база, на яку після повного завершення базових робіт нанесуть наступний шар. З лівого боку проспекту почали встановлювати бордюри, і наразі вже проглядається майбутній поділ дороги на проїжджу і пішохідну частини. 

Бордюри почали встановлювати на відрізку, де перед тим нанесли перший шар асфальту. Трохи далі у напрямку Київського майдану досі ведуться підготовчі роботи до вкладання асфальту. 

Цікаво, що на праву смугу, яка ще не повністю розрита, продовжують заїжджати водії автомобілів та велосипедисти. Це нерідко створює дискомфорт для робітників, що використовують цю смугу для довезення будівельних матеріалів та руху спеціальної техніки. 

Розриття нової частини проспекту додало незручностей і пішоходам. Тепер вони змушені шукати нові шляхи, щоб перетнути проспект, на якому тривають ремонтні роботи. 

Більше про те, що відбувається на проспекті Волі, дивіться на наших фото. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
28 вересня 2021
27 вересня 2021
26 вересня 2021
15:45
24 вересня 2021
16:38
10:07