Поділитись:

Інстабізнес на Волині: оригінальне мило ручної роботи (фото)

Неділя, 25 липня 2021, 09:00

ІА «Конкурент» продовжує рубрику «ІнстаБізнес» – історії про унікальні «хендмейд» речі  у волинському інстаграмі і про те, як на них заробляти. Отож, знайомтеся – Надія.

Як усе починалося?

Надія живе і виготовляє мило в невеликому містечку Ківерці. За освітою вона – бухгалтер. Завжди любила щось робити своїми руками: майструвала прикраси, розмальовувала одяг.

«Чому обрала професію бухгалтера,  ще досі не можу собі пояснити. Колись побачила в інтернеті майстер-клас з виготовлення натурального мила. Вирішила спробувати – і понеслось, як то кажуть», – розповідає вона.

Інстаграм-досвід

Коли мила стало дуже багато, Надія почала його дарувати знайомим, друзям. Згодом вирішила спробувати продавати. Спочатку через фейсбук, згодом підтягнувся  й інстаграм –Nadia’s Soap Factory.

«Якось потрапило на очі оголошення про набір майстрів на перший ярмарок у ПортCity. Надіслала анкету, запросили ярмаркувати. Це було в грудні 2014-го. Так до сьогодні не можу уявити себе без виїзних ярмарків. У точних цифрах про замовлення сказати складно, я ж бухгалтер (сміється), але в основному онлайн-продажі зростають в період перед святами (1 вересня, Новий рік, 8 Березня...)», – каже майстриня.

Першим замовлення було мило-сало, пригадує пані Надія.

Фішкою» своєї миловарні майстриня вважає мило, виготовлене з форм, які зробила власноруч. Це і реалістична їжа (бутерброди з огірком і салом, печиво, шоколад, фрукти), герої фільмів/мультфільмів/ігор (Зоряні війни, кіт Саймона), деякі форми на подарунки «по-приколу».

«Ідеї з‘являються майже завжди. Стараюсь їх фільтрувати. Навесні хочеться зробити багато нового фруктового, квіткового мила. Буває, треба придумати щось цікаве і нове до свят. Інколи клієнти «підкидають» ідейку», – розповідає Надія.

Що далі?

У планах в майстрині – відвідати деякі великі маркети (Київ, Одеса).

«Маю величезний список форм, які я б хотіла зробити для нового мила. Зайнятись розвитком сторінки в інстаграмі. Ну, і заробити мільйон грошей», – ділиться планами жінка.

P.s. Маєте цікаве хобі і заробляєте на ньому в інстаграмі? Пишіть нам – і ми напишемо про вас! 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
28 вересня 2021
27 вересня 2021
25 вересня 2021
09:00
24 вересня 2021
23 вересня 2021
22 вересня 2021
21 вересня 2021
20 вересня 2021
18 вересня 2021
17 вересня 2021