Поділитись:

Інстабізнес на Волині: «бомбон»-ковдри й в’язані іграшки (фото)

Неділя, 18 липня 2021, 09:00

ІА «Конкурент» започатковує рубрику «Інстабізнес на Волині» – історії про унікальні «хендмейд» речі у волинському інстаграмі і про те, як заробляти на хобі. Отож, знайомтеся  – Олена Гуляй.

Як усе починалося?

Пані Олена полюбляла в'язати з дитинства. Тоді ж вигадувала одяг для своїх ляльок. Потім в’язала речі собі і близьким людям:

«Згодом в соцмережах я побачила гарні бомбон-ковдри і вирішила пошити таке своїй донечці. Крім того, пошила подушечки у формі букв її імені. Це мені сподобалося, і я подумала, а чому б не спробувати зв’язати ще й пару іграшок?»

Коли іграшки побачили знайомі Олени, то почали замовляти своїм дітям і порадили виставити світлини у фейсбуці, а син допоміг створити сторінку в інстаграмі. Власне, з того часу хобі й переросло в унікальну і прибуткову справу.

Інстаграм-досвід

Одним із перших замовлень було пошиття бомбон-ковдри  з подушечками для новонародженого.

«Коли я його виготовила і віддала, то мене зразу ж попросили ще зв’язати ведмедика. Я побачила, що людям подобаються ексклюзивні іграшки і спробувала зв’язати ляльку, від якої моя донька була в захваті», – розповідає Олена Гуляй.

Так до різних іграшок та ковдр додалися ще й в’язані ляльки.

Сторінку в інстаграмі назвали Pledik.o – перше замовлення і перша буква імені майстрині. Через інстаграм, каже лучанка, продається близько 50 % товару.

 «Наразі багато уваги приділяю іграшкам, навіть для найменших – різноманітні в’язані брязкальця. І дуже популярні лялечки. Ідеї я беру з уяви, часом підказує моя Катруся, щось собі надумає і просить зв’язати», – зазначає пані Олена.

Що далі?

На майбутнє, каже майстриня, має вже дуже багато ідей. Планує розвивати ту справу, яку любить, і передусім тішити замовників своїми роботами.

P.s. Маєте цікаве хобі і заробляєте на ньому в інстаграмі? Пишіть нам – і ми напишемо про вас! 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
17 вересня 2021
16 вересня 2021
14 вересня 2021
13 вересня 2021
12 вересня 2021
11 вересня 2021
10 вересня 2021
08 вересня 2021
07 вересня 2021
05 вересня 2021