Поділитись:

Лучани просять зупинку неподалік входу в центральний парк на час реконструкції проспекту Волі

Середа, 09 червня 2021, 10:50

фото ілюстративне

Голова фракції "СВІДОМІ" у Луцькраді Тарас Шкітер  звернувся до міського голови з пропозицією облаштувати тимчасову зупинку неподалік центрального входу в парк імені Лесі Українки на період реконструкції пр. Волі.

Про це він написав у фейсбуці.

Через реконструкцію проспекту Волі в Луцьку містяни відчувають незручності, спричинені перекриттям руху на відрізку дороги від Київського майдану до вул. Шопена.

"До мене як до депутата Луцької міської ради звертаються мешканці зі скаргами, що у громадському транспорті не оголошують про зміну руху тролейбусів та маршруток, а саме про курсування вулицями Глушець та Клима Савури. Незважаючи на те, що реконструкція триває не перший день, є лучани, які не знають про те, що пр. Волі перекрито і транспорт рухається за іншим маршрутом", – зазначив Тарас Шкітер.

Голова фракції "СВІДОМІ" у Луцькій міській раді Тарас Шкітер

Окрім того, додав депутат, ще однією проблемою є відсутність зупинки громадського транспорту на вул. Глушець навпроти центрального входу в парк культури і відпочинку імені Лесі Українки.

"Найближчі зупинки – це ЦУМ та педагогічний коледж. Для мам із візочками, людей похилого віку та людей з інвалідністю, яким необхідно дістатися до парку, така відстань значна і відчутна", – зауважив голова фракції "СВІДОМІ".

Щоб розв'язувати цю проблему, депутат надіслав звернення до Луцького міського голови, аби департамент ЖКГ та управління транспорту Луцької міської ради провели роботу з облаштування тимчасової зупинки неподалік центрального входу в парк імені Лесі Українки на період реконструкції пр. Волі. А також організували інформування лучан у громадському транспорті про зміну руху маршруток і тролейбусів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
15 вересня 2021
14 вересня 2021
09:53
13 вересня 2021
09 вересня 2021
17:13
08 вересня 2021
07 вересня 2021
18:00
06 вересня 2021
09:53
02 вересня 2021
22:49