Поділитись:

«Ми засуджуємо ці непослідовні дії», – Надточій про закриття ковідних шпиталів на Волині

Четвер, 27 травня 2021, 10:00

Громадянський Рух "СВІДОМІ" засуджує дії влади щодо закриття ковідних шпиталів у Луцьку. Нагадаємо: з переліку закладів, що надають допомогу пацієнтам із COVID-19, хочуть вивести Волинську обласну клінічну лікарню, тимчасовий інфекційний госпіталь при Луцькому клінічному пологовому будинку та Луцьку міську клінічну лікарню з переліку закладів.

Про це заявила депутатка від "СВІДОМИХ" у Луцькій міській раді Алла Надточій.

З її слів, такі дії непослідовні.

"Не так давно ми всі бачили, що вся Україна була червоною зоною. Сьогодні вже поетапно виходимо з ситуації, але це не означає, що вже завтра інфекція зникне, що хвороби не буде. Наша позиція така: ці непослідовні дії ми засуджуємо. Якщо ви вже навіть хочете змінити якісь лікарні, щоби не всі фінансувати, то щонайменше потрібно запитати на місцях, де найкраще обладнання, де найкраще лікування коронавірусних хворих. До прикладу, в Луцьку облаштований ковідних центрів в Боголюбах, він повністю ізольований, там немає інших хворих, але й лікують супутні хвороби. Навіть оперують. І це дуже добре. Тому ми звертаємося, аби ковідні шпиталі не закривали. Будемо надіятися, що до нас дослухатимуться", – наголосила вона.

Також Алла Надточій зауважила, що, попри те, що влітку інфекційні хвороби трохи стихають, коронавірус мутує. Відтак до України може потрапити вже мутована хвороба, і як наслідок – нова хвиля захворюваності, якщо не буде достатньої кількості вакцинованих людей.

"Треба все робити планово, прописувати дорожню карту і все ж таки запитувати в місцевих керманичів та медиків. З точки зору менеджменту зрозуміти такі плани можна, але тут треба підходити з точки зору якості медицини", – зазначила депутатка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
30 липня 2021
11:27
29 липня 2021
14:00
28 липня 2021
20:30
27 липня 2021
26 липня 2021