Поділитись:

У Києві під посольством РФ влаштували протест проти російської агресії (фото)

Середа, 21 квітня 2021, 10:24

Громадська організація «Агенція розвитку демократії та інформаційних свобод» (АРДІС) провела акцію під посольством Росії у Києві. 

Про це пише Укрінформ. 

Активісти нагадали світовій спільноті, що Володимир Путін залишається одним з найбільш кривавих диктаторів XXI сторіччя, а його головним союзником та прикладом для наслідування є північнокорейський лідер Кім Чен Ин.

Як зазначили ініціатори заходу, їхня мета – «привернути увагу світової спільноти до деструктивних дій диктатора, який готовий розпалити вогонь світової війни і знищити мільйони російських та українських громадян на догоду своїй геополітичній шизофренії».

Керівник ГО «АРДІС» Юрій Федоренко наголосив, що Кремль блефує і постійно підвищує ставки, а його дії важко передбачити.

«В голові у Путіна можуть народжуватися найстрашніші ідеї, тим більше, що окремі його радники спрямовані на війну», – зазначив активіст.

Останнім часом, зі слів Федоренка, російська пропаганда значно підвищила свою інтенсивність. Фейки створюються щодня, а фабрики тролів Пригожина працюють в режимі 24/7.

Під час акції активісти тримали плакати з зображенням Путіна у вигляді Гітлера та Кім Чен Ина, а також з надписами «Северокореезация России», «Дон Карлито! Свежие фейки подано!», «Доктор зло существует», «Диктатор-шизофреник с комплексом Наполеона», «Послание Путина – это лапша и поток дезинформации».

На думку учасників акції, одна з ключових проблем сучасних західних демократій – це неусвідомлення того, що наразі в РФ прогресує тоталітарний режим, який небагато чим відрізняється від націонал-соціалістичної Німеччини чи фашистської Італії.

Зі слів активістів, ніхто, крім Путіна, не зробив усього можливого для розриву між Україною та Росією. 

Особливу увагу Юрій Федоренко приділив посланню Путіна, що має бути оприлюднено 21 квітня. За його словами, одним з ключових меседжів може бути заклик до визнання маріонеточних режимів «Л/ДНР» та навішування чергової «локшини» російському електорату. Таке визнання може стати поштовхом до глобальної війни, сотень тисяч жертв серед українських та російських громадян.

Крім того, активісти закликали видворити російських шпигунів з України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
22 травня 2022
20 травня 2022
14 травня 2022
11 травня 2022
10 травня 2022
07 травня 2022
02 травня 2022
28 квітня 2022
23 квітня 2022
16 квітня 2022
13 квітня 2022
09 квітня 2022