Поділитись:

Миколаїв посилює карантин: дистанційне навчання і рух транспорту по годинах

П'ятниця, 02 квітня 2021, 12:02

фото ілюстративне

Через поширення коронавірусу у Миколаєві запроваджують додаткові карантинні заходи: громадський транспорт курсуватиме лише у визначені години, а школярі йдуть на дистанційне навчання.

Про це повідомляється на сайті Миколаївської міської ради.

Через складну епідемічну ситуацію, пов'язану зі зростанням захворюваності на коронавірус, регіональна та міська комісії з питань ТЕБ та НС найближчим часом приймуть низку рішень щодо запровадження додаткових карантинних заходів.

"Миколаївщина залишається у “червоній зоні”. Сьогодні МОЗ оновило показники, у нашій області перевищено епідпоріг майже на 20 %, показник рівня госпіталізації становить понад 108 осіб на 100 тис. населення при нормі до 60. Завантаженість ліжок з киснем становить майже 70 %, за норми до 65 %", – зазначив Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич.

Цієї п'ятниці відбудуться позачергові засідання регіональної та міської комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Зі слів міського голови, розглянуть рішення щодо обмеження роботи громадського транспорту.

"З цієї суботи, 3 квітня, транспорт працюватиме з 06:30 до 09:00 години та з 16:30 до 19:00. При цьому для проїзду треба обов'язково мати не лише перепустку, а й документи, що посвідчують особу. В інший час громадський транспорт не курсуватиме", – сказав він. 

Дитячі садки продовжують працювати, але приймають дітей у тих батьків, які працюють на підприємствах критичної інфраструктури. Батьки, які у відпустці, за можливості залишають дітей вдома.

Старші класи (5-11) після канікул повертаються на дистанційне навчання. Початкова школа (1-4 класи) після канікул до 11 квітня теж буде навчатися дистанційно. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів