Поділитись:

Аварійний дах на Львівській у Луцьку ремонтуватимуть: депутат розповів деталі

Вівторок, 30 березня 2021, 13:31

Заступник голови фракції "СВІДОМІ" Михайло Наход запевнив, що над вирішенням проблеми аварійного даху на Львівській, 63 активно працюють. 

До слова, Наход сам проживає у цьому мікрорайоні і є депутатом від округу. Про зустріч із мешканцями аварійного будинку та її результати від повідомив на своїй сторінці у фейсбуці.

"Спільно з керівниками департаменту ЖКГ, управляючої компанії "ЖКП №2" та колегами депутатами провели чергову зустріч з мешканцями будинку. Дискусія була гарячою, багато звинувачень та претензій, небажання мешканців нижніх поверхів брати участь у співфінансуванні ремонту, байдужість бізнесу, що працює на першому поверсі, незрозуміла позиція провайдера, що має обладнання на горищі, яке завдає шкоди опорам даху... Але в результаті наблизилися трохи до вирішення проблеми. Капітального ремонту мешканці вирішили, що "не потягнуть", бо це буде орієнтовно 10 тис. грн з квартири, а поточний ремонт може бути цілком під силу (це десь по 2 тис. з квартири). Вирішили розпочати підготовку документів для ремонту 1-го і 2-го під'їзду, далі на черзі 7-й", – пояснив Михайло Наход. 

І запевнив, що допомагатиме й підтримуватиме мешканців будинку й ЖКП №2.

"Люди мають жити в нормальних умовах, а не під загрозою затоплення квартир після кожного дощу", – наголосив депутат. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
27 липня 2021
26 липня 2021
25 липня 2021
20:30
13:35
24 липня 2021