Поділитись:

«Як довго вистоїть Луцьк», – Андрій Покровський про третю хвилю пандемії (відео)

П'ятниця, 26 березня 2021, 08:30

Українці вже рік живуть в умовах пандемії коронавірусу і різних карантинних обмежень.

Люди втомилися жити в таких умовах, як в останній рік. До того ж, багато втратило роботу, багато не бачить перспектив, багато не може поїхати за кордон, щоб заробити гроші для потреб своєї родини чи на відпочинок, як було раніше. Про це у своєму звернення заявив лідер Громадянського Руху "СВІДОМІ" Андрій Покровський. 

"Рівень захворюваності коливається, але уже всі звикли жити з цими викликами. Проте не можна звикнути до того, що кожного дня ми втрачаємо сотні людей. За рік від пандемії ми уже втратили понад 30 тисяч українців. Вдумайтесь у ці цифри. Це дуже багато… Ці люди могли ще жити і працювати, але врятувати їх не змогли", – зазначив Андрій Покровський. 

Він зауважив, що надію швидше побороти коронавірус дає вакцина, проте вакцинація відбувається надто повільно. Водночас кількість хворих зростає, міста йдуть на посилений карантин. Відтак виникає питання, чи вистоїть у цій боротьбі Луцьк. 

"Масова вакцинація дозволила забути про страшні хвороби минулого століття. Вірю, що допоможе забути і про цю. Але вакцинація відбувається надто повільно. Провали уряду з закупівлею вакцини та поганий контроль за дотриманням карантинних обмежень призвели до того, що мипотрапили у третю, найбільшу хвилю пандемії. Наш регіон поки що на останніх місцях за темпами поширення хвороби, але це не має нас розслабляти, адже Київ, Львів, Дніпро, Івано-Франківськ уже закриті, там уведений локдаун. Виникає питання, як довго вистоїть Луцьк", – зазначив Андрій Покровський. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
21 вересня 2021
19:30
20 вересня 2021
19 вересня 2021
18 вересня 2021
15:01