Поділитись:

Відомі волиняни розповіли, як почуваються після вакцинації від COVID-19

П'ятниця, 19 березня 2021, 16:15

На Волині триває вакцинація від COVID-19. У першу чергу щеплення отримують медпрацівники та літні люди. Проте залишковою дозою вакцини Covishield від AstraZeneca мають можливість вакцинуватися луцькі депутати, журналісти та громадські діячі. І поки одні вагаються, сумніваючись в якості вакцини й впевнені у ймовірності побічних реакцій, інші стали "першопроходцями" й вже отримали першу дозу вакцини.


ІА "Конкурент" поцікавилося тим, як почуваються ті, хто зробив щеплення.


Олександр Козлюк, радник голови Волинської обласної ради:


Нормально почуваюся. Ніяких побічних реакцій не відчув, так само, як і моя дружина. В обох не було температури. Лише трохи боліла рука. Щеплення переніс набагато легше, ніж те, що отримував два роки тому. Здається, від кору.


Лариса Андрійчук, тележурналістка на "Суспільне Волинь":


Вакцинувалася о 9 ранку і протягом дня я прекрасно себе почувала. Тому думала що не буде ніяких реакцій. Але на вечір піднялася температура 37,3 і з'явився озноб, ломота в тілі, головний біль. Стан був не дуже приємний. На ранок я в цьому стані й прокинулася. І протягом дня почувала себе так само. Тому тим, хто буде робити щеплення, я б рекомендувала взяти вихідний на наступний день. У самої, правда, такої можливості, на жаль, не було. Але до вечора все норомалізувалося. Тобто реакція була протягом доби. Стільки ж відчувалося і місце введення уколу. Потім всі симптоми зникли одночасно.


Нічого особливого у процедурі вакцинації немає: інформована згода, вимірювання температури тіла, огляд і вводять вакцину. До речі, коли я вакцинувалася від грипу і дифтерії, то в мене взагалі ніяких реакцій не було. Я була впевнена, що переношу добре. Проте оця реакція несуттєва. Я не хочу набувати імунітет хворобою, бо це набагато важче. Під час хвороби у мене був серйозний стан, я була на антибіотиках і гормонах. Немає зараз відповіді, скільки після щеплення триватиме імунітет,  але я вважаю, що краще вакцинуватися, ніж хворіти. Така в мене позиція й особиста історія.


Андрій Лучик, депутат Луцької міської ради, головний редактор ІА "Конкурент":


Почуваюся абсолютно здоровим. Підвищення температури не було. У день щеплення під вечір та наступну добу боліло плече, в яке робили укол. Відчуття, наче крепатура після надмірного тренування. На третій день біль в руці майже минув.


Тарас Шкітер, голова фракції Громадянського Руху «СВІДОМІ»:


Вакцинація пройшла абсолютно безболісно, швидко. Я відразу поїхав працювати. Вночі піднялася температура до 38,5. На ранок спала і почувався добре. Вдень трималася субфебрильна температура. Зазвичай вона супроводжується слабкістю, але в даному випадку таких проявів не було і я почувався чудово. Готуюся до другого етапу щеплення.


Іванна Рудишин, гловна редакторка ІА "ВолиньPost":


Від мого щеплення минуло більше тижня. Тільки два дні немає підвищеної температури. До цього часу була всі дні,  і піднімалася на ніч до 38 градусів. Була загальна слабкість. У перші дні – біль у місці ін'єкції при натисканні і піднятті руки. Трохи "кидало в жар". На наступний день після ін'єкції був сильний головний біль. Але, ймовірно, він міг бути пов'язаний з іншими обставинами. Зараз почуваюся нормально.


Михайло Наход, депутат фракції "Громадянського Руху "CВІДОМІ":


Була типова і прогнозована реакція на отриману дозу вакцини. Від вакцинації минуло два дні. Політ нормальний. Невелика температура була першої ночі і трохи поболює рука у місці уколу. А загалом усе добре. Різниці в процедурах щеплень не знаю, бо останні рази вакцинувався досить давно.


Ірина Новосад, керівниця відділу продажів та маркетингу Будівельної компанії «Інвестор»:


Вже почуваюся добре. У день щеплення прекрасно себе почувала.  Але о п'ятій  ранку прокинулася від того, що відчула температуру. Вона була невисока – 37,5 і так протрималася кілька годин. Є гулька на місці уколу, але це нормальна реакція. Не пам'ятаю, як реагувала на щеплення раніше, бо востаннє щеплювалася  ще в школі.


Юрій Моклиця, депутат Луцької міської ради:


Вакцинувався і до кінця дня почувався добре. Вночі, через 11 годин після щеплення, почало знобити. Температура була 38,7 і трималася до ранку. Вранці боліла голова. Приблизно через добу після того, як піднялась температура, і приблизно через півтори доби після вакцинування, температура опустилась до рівня норми. Самопочуття теж відновилось до стану "перед вакцинацією". Загалом, доба з підвищеною температурою супроводжувалась слабкістю, сонливістю і легким болем в м'язах тіла. Але це в минулому.  Хай тепер антитіла ростуть здоровенькі на радість носія.


Вакцина – це не ліки, це імунітет. Чим швидше наш колективний імунітет отримає необхідну дозу антитіл, тим швидше ковід перетвориться на звичайний нежить.


Алла Надточій, депутатка Луцькради від фракції "Громадянський Рух "СВІДОМІ":


Сьогодні все добре. Вночі піднялася температура 38,4 і трималася протягом доби, хоча практично не відчувалася. Був стан як при вірусі. Місце уколу болить ще. Якщо чесно, я дещо переживала за реакцію, бо часто маю алергію. Але все минуло добре.

Нагадаємо: на Волині створили google-форму для запису на щеплення залишками доз вакцин.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

 

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
10:11
21 квітня 2021
16:20
11:45
20 квітня 2021
19 квітня 2021
18 квітня 2021
16 квітня 2021
15 квітня 2021
14 квітня 2021
10:11