Поділитись:

Насельницю скиту в Липлянах постригли в монахині: як це відбувалося (фото)

Неділя, 21 березня 2021, 17:30

Архімандрит Константин (Марченко), настоятель Жидичинського Свято-Миколаївського монастиря, з благословення митрополита Луцького та Волинського Михаїла звершив чернечий постриг насельниці Петро-Павлівського скита в с. Липляни.

Інокиня Досифея 19 березня прийняла мантійний постриг з іменем Феодора. Те, як усе відбувалося, показали на сторінці чернецтва Волині у фейсбуці. 

«У світі стало більше на одну людину, яка присвятила своє життя Богу», – йдеться у повідомленні. 

Як пояснили, мала схима – це образ ангельського життя, монах стає воїном Христовим. Людина, яка має поклик до такого життя, всім серцем прагне присвятити себе Богу через велику любов до Нього.

«Монашество – це важкий хрест та велика відповідальність, але Христос каже: «Прийдіть до Мене всі втомлені та обтяжені, – і Я облегшу вас! Візьміть Моє ярмо на себе і навчіться від Мене, бо Я лагідний і покірний серцем, – і знайдете спокій своїм душам. Адже Моє ярмо любе, і Мій тягар легкий». Нехай Господь укріпляє новопострижену монахиню Феодору та допомагає їй гідно пройти свій нелегкий шлях», – йдеться на сторінці чернецтва Волині. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
18 квітня 2021
15:10
11:35
09:45