Поділитись:

Луцькрада не захотіла підтримати Стерненка

Середа, 24 лютого 2021, 18:35

Луцька міська рада не підтримала звернення до президента України Володимира Зеленського щодо забезпечення об’єктивного та неупередженого апеляційного розгляду справи щодо активіста Сергія Стерненка

Голосування відбувалося у середу, 24 лютого, під час сесійного засідання. 

Так, Алла Доманська ("ЄС") зачитала текст звернення. Вона наголосила, що його підготували, зважаючи на скандальне рішення суду на сім років ув'язнити активіста за нібито викрадення проросійського політика Сергія Щербіча

На думку голови фракції "Європейська солідарність" Юрія Моклиці, ніхто з присутніх у сесійній залі не зможе сказати, що українська судова система функціонує нормально. 

"В більшості ви не знаєте, хто такий Стерненко, але оцінивши цю справу поверхово, абсолютно зрозуміло наскільки вона упереджена. Для нас це маркер, що у них нема "гальма". Вони що захотіли, те і зробили", – сказав він. 

Також на підтримку звернення виступив Михайло Наход ("СВІДОМІ"), який теж вважає, що є сумніви щодо неупередженості розгляду справи Стерненка:

"Це рішення веде до суспільнорго збурення, ескалації конфлікту. Це вигідно нашим зовнішнім ворогам. Тому наша фракція підтримує звернення, щоб гарантувати всебічний розгляд в апеляційній інстанції". 

Окрім цього на підтримку активіста виступили Микола Федік та Олександр Ніколайчук. Останнім слово взяв міський голова Ігор Поліщук, який сказав, що президент і судова гілка влади є незалежними один від одного. Також він запитав, чи є в залі людина, яка ознайомилася з обвинувальним актом, який був переданий в суд, а також повністю читала вирок. 

У підсумку лише 17 депутатів проголосували за звернення. Аби його ухвалили необхідно було 22 голоси "За". До слова, цього ж дня депутати вирішили звернутися до центральних органів влади з вимогою забрати з бібліотек дитячу книгу про ЛГБТ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
10:11
21 квітня 2021
11:45
20 квітня 2021
14:50
15 квітня 2021
09 квітня 2021
08 квітня 2021
20:30
07 квітня 2021