Поділитись:

У центрі Луцька зрізали здорове дерево, щоб врятувати квартиру від підтоплення (фото)

Середа, 24 лютого 2021, 17:43

За будинком на вулиці Лесі Українки, 32 зрізали габаритне дерево. 

Фотографії журналістам ІА "Конкурент" надіслали очевидці. 

На фото видно, що поруч із новобудовою працює спецтехніка. Комунальник із ЖКП №3 на автовежі обрізає великі гілки аж до стовбура. 

У відділі екології Луцькради кажуть, що такий крок був вимушеним, адже рослина заважала комунальникам дістатися до зливової мережі будинку. Зливостоки замерзли, і вся вода з даху затоплювала одну квартиру на третьому поверсі. 

"Звернулися мешканці будинку, що затоплює дуже сильно їхню квартиру на третьому поверсі. Працівники ЖЕКу змушені були прийняти рішення по аварійному акту зрізати дерево, тому що неможливо було дістатися технікою для прочищення зливостоків, які обмерзли.  Для того, щоб врятувати майно громадян і провести роботи з прочищення зливостоків, дерево зрізали", – пояснила у коментарі нашим журналістам начальниця відділу екології Оксана Лисак

За її словами, дерево росло там ще й з порушеннями державних будівельних норм. Згідно з такими нормами, садити дерева можна не менше, ніж за п'ять метрів від будинку. А між цією рослиною і будівлею щонайбільше два метри.

Також Оксана Лисак додає, що згідно з правилами утримання, є така норма: у випадку аварійної ситуації працівники виконують необхідну роботу, складають акт, потім подають на комісію цей акт, і вже комісія підтверджує зрізання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
17:44
21 квітня 2021