Поділитись:

Школа-інтернат на Волині хоче відсудити 230 тисяч гривень за безпідставне здорожчання газу

Понеділок, 22 лютого 2021, 09:54

Прокуратура в суді наполягає на стягненні з постачальника газу понад 230 тис. грн надміру сплачених йому бюджетних коштів.

Володимир-Волинська місцева прокуратура звернулася до Господарського суду області в інтересах держави в особі Західного офісу Держаудитслужби України, Затурцівської спеціальної школи-інтернату та Волинської обласної ради, аби стягнути із ТзОВ "Волиньгаз Збут" понад 230 тисяч гривень, які підприємство зайво отримало із бюджету. Про це пише прокуратура Волині. 

Прокурори з'ясували, що у березні 2018 року за результатами тендеру між школою-інтернатом та постачальником газу укладено договір про надання послуг. Упродовж семи наступних місяців сторони уклали ще 11 додаткових угод, згідно з якими вартість газу збільшувалась за відсутності для того підстав.

Усі ці угоди, вважають у прокуратурі, є нікчемними, адже укладені із порушеннями чинного законодавства. У результаті заклад освіти сплатив більше, а газу отримав менше, ніж було домовлено за результатами закупівлі. У суді прокурори наполягатиму на стягненні з постачальника газу коштів, надміру сплачених йому із бюджету.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
05 березня 2021
04 березня 2021
03 березня 2021
02 березня 2021