Поділитись:

Заклеювала рот скотчем: у луцькому дитсадку вихователька знущалася з дітей (відео)

Середа, 17 лютого 2021, 16:00
Заклеювала рот скотчем: у луцькому дитсадку вихователька знущалася з дітей (відео)

Роздавала потиличники та заклеювала рот скотчем. Так в одній із груп луцького дитсадочка № 37 виховували чотирирічних дітей. Робила це показово – перед усією групою, при цьому сама говорила малюкам, що це “секретик”. Таку ситуацію батьки виявили випадково, адже діти почали приходити з садка з синцями й подряпинами.  

Діти, нібито, не хотіли лягати спати і шуміли. 

Журналісти ІА "Конкурент" звернулися за коментарем до завідувачки садочка Валентини Вінник. У телефонній розмові із нашими журналістами жінка запевнила, що у них ніколи подібних ситуацій не траплялося. А вихователька, яка заклеювала рот дитини скотчем, має 30 років педагогічного стажу. Керівниця садочка каже, що ситуація має вирішитися в інтересах дітей. 

Тим часом в управлінні освіти Луцькради кажуть, що скотчем вихователька намагалася "прилякати" дуже активного хлопчика. 

"Був скотч, тому що дітки обривають всі ці картинки-маркування, і вихователь їх канцелярським скотчем підклеює. Скотч був тоненький. Він (хлопчик – ред..) дуже шумів, дуже кричав, мама стверджує, що він активний хлопчик. І вихователька, маючи скотч в руках, каже йому: "Зараз заклею ротика". Так його прилякала. Так пояснює вихователька", – коментує начальниця управління освіти Луцької міської ради Зіновія Лещенко

Чиновниця каже, що "чисто з людської позиції" вона не може не дати виховательці допрацювати до пенсії.

"Людині 56 років. Скажіть, як я би вчинила з чисто людської позиції, якщо б не дозволила їй допрацювати і дослужити в тій сфері, в якій вона пропрацювала 30 років?" – каже головна освітянка Луцька. 

Детальніше дивіться у відео:

Заклеювала рот скотчем: у луцькому дитсадку вихователька знущалася з дітей (відео)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів