Поділитись:

Волинь – сьома у рейтингу областей за легкістю ведення бізнесу

Понеділок, 01 лютого 2021, 11:30

Офіс ефективного регулювання BRDO презентував цьогорічний рейтинг Regional Doing Business – 2020, який відображає сприятливість інвестиційного клімату в українських обласних центрах.

За результатами дослідження, Волинська область посіла сьому сходинку в рейтингу найкомфортніших областей для ведення бізнесу в Україні, поступившись Житомирщині, Чернігівщині, місту Київ, Рівненщині, Вінниччині та Івано-Франківщині, повідомив сектор комунікацій Офісу ефективного регулювання BRDO.

Рейтинг Regional Doing Business – 2020 визначається за сумою балів, набраною обласним центром у шести компонентах: започаткування бізнесу, сплата місцевих податків, оформлення земельної ділянки, приєднання до електромереж, одержання дозволів на будівництво та електронні сервіси. Оцінювання проводилося за адаптованою методологією Світового банку на основі опитування українських підприємців, у якому взяли участь 1754 респонденти з 25 областей та міста Києва. 

«Це вже третє дослідження сприятливості умов ведення бізнесу в українських областях, яке проводить BRDO. Рейтинг здійснюється на підставі опитування згідно з адаптованою методологією Doing Business Світового банку. Поступ реформи децентралізації надає нові повноваження місцевому самоврядуванню. Спосіб реалізації повноважень часто має визначальний вплив на те, який державний сервіс отримають місцеві підприємці. Від місцевого самоврядування часто залежить, чи будуть реалізовані ухвалені реформаторські закони. Regional Doing Business — лакмусовий папірець, що вказує органам місцевого самоврядування, на чому треба акцентувати увагу, щоби поліпшити умови для підприємців та залучати інвесторів», – відзначив Олексій Дорогань, виконавчий директор Офісу ефективного регулювання BRDO

Зазначимо, що рейтинг Regional Doing Business, який оцінює легкість ведення бізнесу в усіх обласних центрах України, експерти BRDO розробляють із 2017 року.

Переглянути деталі можна за посиланням.

Довідково:

Офіс ефективного регулювання BRDO (Better Regulation Delivery Office) — незалежний експертно-аналітичний центр, який фінансується міжнародними донорами, зокрема Європейським Союзом в рамках проєкту FORBIZ та Ініціативи EU4Business. Ми націлені на покращення умов ведення бізнесу та інвестиційної привабливості України, стимулювання розвитку підприємництва та налагодження публічного діалогу між бізнесом і владою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
11:30
14 квітня 2021
09 квітня 2021
07 квітня 2021
05 квітня 2021
01 квітня 2021
27 березня 2021
26 березня 2021
25 березня 2021