Поділитись:

У луцькому басейні через дії скандального чиновника проведуть День депутата

Середа, 27 січня 2021, 14:40

У Луцькому міському плавальному басейні проведуть день депутата. 

Відповідне рішення ухвалили у середу, 27 січня, під час сесійного засідання Луцькради. 

Ініціатором виступив лідер фракції Тарас Шкітер, який зазначив, що з проханням перевірити діяльність спортивного об'єкта до нього звернулися батьки дітей, які там займаються. 

"Через неналежну роботу уже звільненого заступника міського голови Костянтина Петрочука, в недалекому минулому мав місце скандал щодо закупівлі засобів для хлорування та знезараження води, внаслідок чого були звернення батьків щодо проблем зі шкірою їхніх дітей після відвідування басейну", – зазначив він. 

Також депутат пригадав епопею зі скандальним та незаконним звільненням тренера Володимира Самчука, який згодом довів неправомірність дій керівництва спортшколи у судах

"Для того, аби остаточно поставити крапку в питанні належної роботи басейну та захистити  дітей, які хочуть тренуватись у належних умовах, пропоную організувати День депутата у центральному басейні, де б ми могли поспілкуватися з директором, колективом та вихованцями спортивної школи та побачити стан справ і ефективність роботи цієї комунальної установи та її керівництва", – резюмував Шкітер. 

Міський голова Ігор Поліщук пропозицію обранця громади підтримав та доручив організувати  День депутата у СДЮШОР з плавання. 

"Хочу сказати, що за останні три роки у басейні відремонтовано малу ванну, встановлено теплові насоси, утеплено фасад та відремонтовано дах. Разом із тим з 2017 року спецфонд басейну зріс більше як у десять разів. Це гроші, які вони заробляють", – сказав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
17:05
17 лютого 2021
11 лютого 2021
10 лютого 2021
12:44
09 лютого 2021
12:00
08 лютого 2021
12:21
05 лютого 2021
08:00