Поділитись:

Податкова міліція Волині виявила канал збуту алкогольного фальсифікату (фото)

Четвер, 21 січня 2021, 15:10

Працівники податкової міліції Волині під процесуальним керівництвом обласної прокуратури у взаємодії з працівниками Головного управління по боротьбі з корупцією та організовано злочинністю Служби безпеки України ліквідували міжрегіональний канал збуту фальсифікату в Рівненській області. 

Про це повідомляє пресслужба ДФС у Волинській області. 

Так, під час здійснення досудового розслідування у кримінальному провадженні за ч.1 ст.204, ч. 1 ст. 199 КК України проведено комплекс заходів з метою встановлення шляхів надходження фальсифікованих алкогольних напоїв на територію Волинської області. Відтак правоохоронцями здобуто інформацію, що у складських приміщеннях, розміщених на території одного з сіл Рівненської області зберігається масштабна партія спирту та алкоголю, маркованого марками акцизного податку з ознаками підробки.

Вжитими заходами встановлено, що зловмисники налагодили незаконне зберігання з метою збуту фальсифікованого підакцизу без жодних дозвільних документів, всупереч Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напої, тютюнових виробів та пального». Правоохоронці припускають, що останні збували сурогат по всій території України, зокрема й на території Волинської області.

В ході проведення санкціонованих обшуків нежитлових приміщень виявлено та вилучено близько 3000 пляшок алкогольного фальсифікату та майже 10 000 літрів рідини з характерним запахом спирту. За попередніми оцінками вартість вилученого підакцизу становить 2 млн. 800 тисяч гривень.

Наразі вирішується питання щодо призначення судових експертиз по вилученій алкогольній продукції та сировині.

В ГУ ДФС повідомляють, що відповідальність за вказані правопорушення передбачає накладення штрафу в розмірі від п’яти до десяти тисяч неоподаткованих мінімумів доходів громадян з конфіскацією та знищенням незаконно виготовлених товарів та позбавлення волі на строк від трьох до семи років.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
24 лютого 2021
23 лютого 2021
09:37
22 лютого 2021