Поділитись:

На Волині порізали 13 500 метрів риболовецьких сіток (фото)

Четвер, 26 листопада 2020, 14:03

25 листопада, Волинський рибоохоронний патруль знищив 508 од. заборонених знарядь та засобів лову, серед яких більшість складали сітки – 426 од. Окрім сіток, утилізовані також інші популярні знаряддя браконьєрів: 35 од. «екранів», 8 од. «ятерів» та 39 од. інших знарядь, серед яких: «косинки», «кловні», «ості», «підсаки». Загальна довжина сітних знарядь лову склала 13 500 метрів.

Про це повідомляє пресслужба Волинського рибпатруля.

Знищувалися знаряддя лову, вилучені згідно з актами виявлення і вилучення безгосподарського майна та конфісковані у порушників за 2 півріччя 2020 року. Сітки порубали та порізали, а згодом їх вивезуть на полігон твердих побутових відходів для утилізації.

«Вилучені у порушників заборонені знаряддя лову передаються на склад конфіскованого майна і до рішення суду зберігаються як доказова база. При винесенні постанови суд вирішує, що з ними робити – повернути порушнику або знищити. Наразі значна кількість адміністративних справ все ще перебуває на розгляді в судах і ми чекаємо на їх рішення», – повідомив начальник Управління Держрибагентства у Волинській області Тарас Куньчик.

За використання заборонених знарядь лову (сітки без дозволу на промисел, електрострум, вогнепальна зброя тощо) передбачена адміністративна відповідальність за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Дана стаття передбачає накладення штрафу у розмірі від 340 грн до 680 грн з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення та незаконно добутих водних живих ресурсів.

Довідково: відповідно до Інструкції щодо здійснення провадження в органах рибоохорони по справах про адміністративні правопорушення, заборонені знаряддя лову порушникам не повертаються, а реалізуються рибогосподарським або іншим організаціям для використання при виготовленні дозволених знарядь лову або знищуються у випадку неможливого використання їх з іншою метою. Знищення вилучених у порушників заборонених знарядь лову, іншого майна, що зберігається в інспекціях рибоохорони, проводиться не рідше одного разу на півріччя.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
04 березня 2021
18:10
03 березня 2021
14:23