Поділитись:

«Безвізу бути», – віцепрем'єр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції України

Четвер, 29 жовтня 2020, 17:14

Рішення Конституційного Суду не зможе вплинути на безвізовий режим України з Європейським Союзом.

Про це йдеться у заяві віцепрем'єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольги Стефанішиної щодо рішення КСУ, – пишуть Українські Національні Новини. 

"Безвізу з ЄС бути! Є сили всередині країни, зацікавлені у тому, щоб зупинити європейську та євроатлантичну інтеграцію України, і водночас позбавити українців безвізу. Запевняю, їм це не вдасться", – заявила Стефанішина.

На її думку, обставини, у яких приймалися нещодавні рішення Конституційного Суду "викликають питання та обурення".

Таке рішення вона назвала "ще одним сигналом, що реформа судової гілки влади має бути доведена до логічного завершення".

"Сьогодні Президент Володимир Зеленський збирає термінове засідання РНБО задля вирішення відповідних питань. Крім того, Президент уже заявив, що скористається своїм правом законодавчої ініціативи для відновлення ефективної роботи системи електронного декларування та відповідальності за порушення антикорупційного законодавства. Зі свого боку уряд також вживає заходів, які унеможливлять зупинення уже розпочатих реформ, включаючи ті, що є основою для нашої європейської та євроатлантичної інтеграції України. Нагадую, що цей курс України до ЄС і НАТО є остаточним, невідворотним і закріплений у Конституції України", – сказано у заяві.

Нагадаємо, Конституційний Суд України визнав такою, що не відповідає Конституції України статтю 366-1 ККУ, яка передбачала відповідальність за брехню у декларації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
27 листопада 2020
26 листопада 2020
25 листопада 2020
24 листопада 2020
23 листопада 2020
22 листопада 2020
21 листопада 2020
20 листопада 2020