Луцькі школи практикують навчання на свіжому повітрі

Через пандемію коронавірусу луцькі школи почали все більше практикувати уроки на просто неба.
Саме так рекомендує МОЗ та МОН. Попри це, не диктує школам, що вивчати в приміщенні, а що — на вулиці, а залишає це на розсуд кожної школи.
Журналісти ІА «Конкурент» на прикладі луцької гімназії № 18 вирішили дізнатися, як працюється в такому режимі вчителям та учням.
Що з цього вийшло — дивіться в сюжеті:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
В українських школах понад 500 класів відправили на самоізоляцію
Як допомогти дитині звикнути до нових умов навчання
Як мають організувати харчування у школах в умовах карантину
На сайті використовуються файли cookie. Для згоди, будь ласка, натисніть «Прийняти». Докладну інформацію можна знайти на сторінці Політика конфіденційності.