Поділитись:

«Інтертелеком» йде з Волинської області

Неділя, 09 серпня 2020, 21:03

фото ілюстративне 

Компанія ТОВ "Інтертелеком" заявила, що в зв'язку з відмовою від використання частини радіочастотного ресурсу з 1-го вересня обмежить надання своїх послуг в ряді областей України: Волинській, Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській, Тернопільській, Рівненській, Чернівецькій, Донецькій і Луганській.

Про це повідомили на сторінці компанії. 

На сьогодні компанія "Інтертелеком" виконала всі взяті на себе зобов'язання з проведення радіочастотного рефармінгу, пов'язаного із звільненням частини свого радіочастотного ресурсу для подальшого впровадження стандарту зв'язку E-GSM і запуску проєкту LTE-900 іншими операторами мобільного зв'язку.

Як пояснили, упродовж тривалого часу компанія перебувала в процесі пошуку і залучення інвестиційної фінансової підтримки, що дозволило б організувати розгортання національних мереж LTE і впровадження інноваційних сервісів, що відповідають сучасним вимогам до якості надання послуг і споживчим очікуванням. Однак тривала ситуація з карантинними обмеженнями і подальше поширення пандемії COVID-19, а також загальна економічна нестабільність в країні і світі не дозволила реалізувати фінансові домовленості із зацікавленими інвесторами і зробити у встановлені терміни оплату вартості ліцензії на використання технології LTE.

З огляду на обставини, що склалися, оператор зв'язку ТОВ "Інтертелеком" змушений переглянути свою стратегію розвитку. Її основними елементами стане відмова від частини радіочастотного спектру, що використовується зараз компанією, оптимізація своєї радіо- і транспортної мережі в ряді регіонів, а також впровадження та активний розвиток додаткових інноваційних IT сервісів.

Описані кроки дозволять спрямувати всі зусилля компанії на розвиток елементів нової інфраструктури в регіонах з великою концентрацією абонентської аудиторії, а також поліпшити якісні характеристики наданих голосових і інтернет сервісів.

ТОВ «Інтертелеком» звернулася до регулятора галузі (в НКРЗІ) з проханням виконати всі відповідні процедури з переоформлення радіочастотного ресурсу, раніше виданого компанії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
23 вересня 2020
22 вересня 2020