Поділитись:

Лучани в центрі міста вшанували річницю смерті Лесі Українки

Неділя, 02 серпня 2020, 09:53

У Луцьку з квітами і спогадами відзначили 107-му річницю із дня смерті Лесі Українки

Про це інформують на сайті Луцької міської ради.

У суботу, 1 серпня на Театральному майдані міста до пам’ятника Лесі Українки зібрались небайдужі лучани, аби віддати шану видатній українській поетесі у 107-му річницю від дня її смерті. У заході також взяли участь секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт, радник міського голови Ігор Поліщук та заступниця міського голови Ірина Чебелюк.

Присутні пригадали останні дні Лесі Українки, проведені в Грузії, та безмежну любов письменниці до Батьківщини. Голова Волинської організації Національної спілки письменників України Ольга Ляснюк наголосила на особливому стоїцизмі, присутньому поетесі, що характеризувало її як сильного духом бійця. Потому присутні поклали квіти до підніжжя пам’ятника Лесі Українці.

“Леся Українка – це та постать, яка прийшла у життя нашого народу, щоб показати, що ми сильна та вольова нація, у нас є власна гордість, талант, та все для того, аби ми були рівноцінним членом сім’ї європейських народів. Тож необхідно шанувати тих людей, які себе присвятили Україні, її історії та літературі”, - зазначив Григорій Пустовіт.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  

Надрукувати
мітки:
коментарів
07 серпня 2020
20:00
16:25
13:00
06 серпня 2020
20:00
15:25
15:15