Поділитись:

Сценарій, вистава, комедія: що говорять соцмережі про звільнення заручників у Луцьку

Середа, 22 липня 2020, 11:41

Зранку 22 липня у центрі Луцька спокійно. Автобус, у якому близько дев'яти годин тримали заручників, з Театрального майдану забрали, територію прибрали. 

А от у соцмережах – "гаряче". Люди висловлюються щодо подій у Луцьку по-різному. Чимало вважають дії правоохоронців "дивними" і підозрюють постановку. ІА "Конкурент" зібрало деякі думки про спецоперацію зі звільнення заручників. 

Нагадаємо: 21 липня поліція Волині отримала повідомлення від терориста, який заявив, що взяв у заручники людей на Театральному майдані міста.  Центр Луцька перекритий і для людей, і для автомобілів. Заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко прокоментував захоплення заручників у центрі Луцька. Також він назвав ім'я зловмисника. ІА «Конкурент» знайшло сторінку терориста в твітері. Зокрема, там він опублікував вимоги, а раніше публікував відео. Відомо також, що він викинув одну гранату – її вдалося знешкодити вибухотехнікам. 

Згодом на події відреагував Президент України Володимир Зеленський. Він заявив, що взяв ситуацію під особистий контроль.  СБУ розпочала кримінальне провадження щодо захоплення заручників у Луцьку за статтею терористичний акт.

Як відомо, готувався до операції заздалегідь. У Харкові затримали його спільника. Арсен Аваков зазначив, що це неврівноважена людина. Чоловік сформував власне уявлення справедливості, вигадав помсту світові.

Спочатку терорист звільнив трьох заручниківПісля діалогу з правоохоронцями чоловік вийшов з автобуса і здався

До слова, Зеленський розповів, як домовлявся із терористом про звільнення заручників. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
31 липня 2020
12:40
28 липня 2020
27 липня 2020
26 липня 2020
23 липня 2020
16:43