Поділитись:

В Індії бізнесмен замовив золоту маску від коронавірусу за 4 тисячі доларів

Неділя, 05 липня 2020, 01:42

Бізнесмен Шанкара Курхаде з індійського міста Пуне вирішив захистити себе від COVID-19 за допомогою золотої маски. Її виготовили на замовлення і, за словами бізнесмена, вона коштувала чотири тисячі доларів.

Як повідомляє Суспільне з посиланням на AFP, 49-річний чоловік не впевнений, що золота маска ефективно захистить його від коронавірусу, утім не зміг "перебороти" свою пристрасть до золотих речей.

На виготовлення маски пішло вісім днів і 60 грамів золота. Курхаде каже, що у маски є крихітні пори, які дозволяють йому дихати. Бізнесмен розповів, що додатково використовує й інші елементи індивідуального захисту.

Курхаде зазначив, що дуже любить носити золоті прикраси, загальна вага яких становить близько одного кілограма. Перед виходом на вулицю він одягає на себе браслет, намисто і кілька кілець на пальці правої руки. Ідея замовити собі маску з золота йому прийшла після того, як він побачив в ЗМІ повідомлення про людину, яка зробила собі маску зі срібла. 

Золота маска зробила бізнесмена популярним в його рідному місті. За його словами, люди дивуються, бачачи його в такій масці на ринку і просять зробити з ними селфі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
03 серпня 2020
02 серпня 2020
01 серпня 2020
11:47
31 липня 2020