Поділитись:

Жителі Заборольської ОТГ перекрили дорогу, бо не хочуть приєднуватися до Луцька

П'ятниця, 29 травня 2020, 15:20

Жителі Заборольської ОТГ, депутати, голова громади перекрили дорогу у Заборолі.

Акцію протесту організували 29 травня, – інформує Суспільне. 

Люди у масках ходять пішоходним переходом. Акція відбувається у межах Всеукраїнської акції, – розповів голова Асоціації ОТГ Волині В'ячеслав Католик. 

Як йдеться на сайті Асоціації ОТГ, біля Кабінету Міністрів України та Офісу Президента України пройшла мирна масова акція, до якої долучились громади з усієї України щодо захисту законних прав та інтересів об’єднаних територіальних громад, які за розпорядженнями Уряду про затвердження перспективних планів формування території громад областей планують ліквідувати.

"Примусове приєднання є недопустиме, це суперечить ст.5 Європейської Хартії місцевого самоврядування! Виключно за згодою громади. Ми закликаємо Кабінет Міністрів переглянути перспективні плани формування території громад областей і дати шанс на подальший розвиток діючим ОТГ", – наголосив Голова Асоціації ОТГ Олександр Корінний.

Нагадаємо: раніше жителі Заборольської ОТГ записали відеозвернення до президента  з проханнім дати їм право голосу. До цього жителі Княгининівської ОТГ також організовували флешмоб на знак протесту проти приєднання до Луцька.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
05 липня 2020
04 липня 2020
03 липня 2020
12:57
09:30
02 липня 2020