Поділитись:

Суворий карантин: волинян просять закупити ліки і продукти заздалегідь (ОНОВЛЕНО)

П'ятниця, 10 квітня 2020, 11:42

У Волинській області у вихідні діятиме особливий режим пересування громадян. Рішення про закриття всіх магазинів на цей період можуть ухвалити виключно органи місцевої влади.

Про це повідомили ІА "Конкурент" у Волинській ОДА.

Особливий режим карантину діятиме із 13:00 години суботи, 11 квітня, до 6:00 години понеділка, 13 квітня. В адміністрації зазначили, що заходи запроваджують, щоб люди максимально зменшили контакти один з одним. Також волинян просять у вихідні не виходити з власного помешкання. 

Окрім цього, в ОДА повідомили, що очільник області готує відеозвернення до волинян, яке невдовзі буде офіційно опубліковано. 

ОНОВЛЕНО. Спершу в ОДА повідомили про закриття всіх магазинів на території області у вихідні, проте згодом зазначили, що у вихідні дні в області запроваджується особливий режим пересування, але магазини працюватимуть. Разом із цим рішення про закриття магазинів можуть ухвалити органи місцевої влади (станом на 13:30 інформації про ухвалення відповідних рішень міськими радами не було).

Зокрема, з 13.00 суботи до 06.00 год. понеділка волинян просять не виходити з дому та придбати необхідні продукти та ліки заздалегідь.

Додаткові обмежувальні заходи прийняли, враховуючи епідемічну ситуацію, яка складається в регіоні, на засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулась під керівництвом голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка 09 квітня 2020-го року.

«Сподіваюся, що волиняни із розумінням поставляться до вимушених дій, які вводяться в області, аби унеможливити швидке розповсюдження та масове захворювання коронавірусною інфекцією. Завдяки нашим спільним діям ситуація в області контрольована. Якщо населення продовжуватиме дотримуватися рекомендацій, то з карантину можемо вийти в травні, а не у вересні, як прогнозують», - наголосив голова облдержадміністрації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ БІЛЬШЕ ПРО Коронавірус на Волині

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
27 травня 2020
26 травня 2020
15:05