У Луцьку велопатрульні допомогли 4-річному хлопчику повернутися до батьків
Субота, 27 червня 2026, 21:03
У Луцьку під час патрулювання парку імені Лесі Українки велопатрульні виявили хлопчика, який самостійно перебував без супроводу дорослих.
Про це повідомили у патрульній поліції Волині.
Під час пошуків рідних інспектори отримали повідомлення про зникнення дитини. Поліцейські одразу повідомили про це чергову частину, зв'язалися з батьками та невдовзі повернули їм хлопчика.
На щастя, історія завершилася добре: дитина була неушкоджена й уже за короткий час повернулася в обійми рідних.
Інспектори провели з батьками профілактичну бесіду щодо необхідності постійного нагляду за малолітніми дітьми.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
- У Ковелі патрульні розшукали 6-річну дівчинку, яка зникла на прогулянці
- Була недалеко від місця прильоту: у Луцьку 8-річна дівчинка загубилася під час тривоги (фото)
- Центром Луцька годинами блукав загублений хлопчик