У Луцьку велопатрульні допомогли 4-річному хлопчику повернутися до батьків

Субота, 27 червня 2026, 21:03

У Луцьку під час патрулювання парку імені Лесі Українки велопатрульні виявили хлопчика, який самостійно перебував без супроводу дорослих.

Про це повідомили у патрульній поліції Волині.

Під час пошуків рідних інспектори отримали повідомлення про зникнення дитини. Поліцейські одразу повідомили про це чергову частину, зв'язалися з батьками та невдовзі повернули їм хлопчика.

На щастя, історія завершилася добре: дитина була неушкоджена й уже за короткий час повернулася в обійми рідних.

Інспектори провели з батьками профілактичну бесіду щодо необхідності постійного нагляду за малолітніми дітьми.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: