Гній стискав серце: волинські лікарі врятували 18-річного хлопця
Четвер, 25 червня 2026, 13:45
18-річного пацієнта врятували волинські лікарі.
У КНП «Нововолинська ЦМЛ» провели складне та життєво важливе оперативне втручання. 18-річний пацієнт зіткнувся із вкрай важким ускладненням – гнійним перикардитом, – повідомили у медзакладі.
Це небезпечний стан, при якому в навколосерцевій сумці накопичується гнійний вміст. Він створює критичний тиск на серце і становить безпосередню небезпеку для життя.
Завдяки злагодженій та точній роботі нововолинських лікарів та медиків Волинської обласної клінічної лікарні вдалося видалити патологічну рідину та оперативно зняти тиск із серця, що дало змогу уникнути життєво небезпечних ускладнень.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
- У Луцьку вдвічі побільшало пацієнтів з інсультом: назвали причину
- 9 років безпліддя: у Нововолинську лікарі подарували жінці надію на материнство (фото)
- Біль минув одразу: у Нововолинську пацієнтку за дві години позбавили пухлини хребта