У Луцьку п'яний неадекват влаштував дебош у магазині (відео)
Неділя, 02 березня 2025, 09:47
У Луцьку п'яний чоловік влаштував дебош у магазині.
Відео опублікували в місцевому телеграм-каналі.
Інцидент стався на вулиці Ковельській у Луцьку. Чоловік у стані алкогольного сп'яніння влаштував дебош у магазині «Забіяка&Забіяка».
Зі слів очевидців, чоловік бив по вітрині магазина.
На місце викликали поліцію охорони.
Як видно, чоловік опирався діям правоохоронців, виривався і намагався утекти.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
- Копав ногами та бив кулаками: на Волині – жорстока бійка між школярами (відео)
- У Луцьку біля магазину побилися чоловіки, один з них – у реанімації
- У парку Луцька молодики влаштували стрілянину (відео)