Поділитись:

«Сильний і незалежний» комбінат шкільного харчування отримав пільги з луцького бюджету

Неділя, 07 липня 2024, 10:10
«Сильний і незалежний» комбінат шкільного харчування отримав пільги з луцького бюджету

Луцький комбінат шкільного і студентського харчування за останні три роки отримав майже два мільйони гривень допомоги з міського бюджету. 

Про це у своєму телеграм-каналі повідомив депутат від фракції Громадянський рух «СВІДОМІ» Андрій Лучик. 

Згідно з інформацією департаменту фінансів та відділу обліку Луцької міської ради, у 2022 році Комбінат отримав з бюджету Луцької міськради 438 тисяч гривень на оплату електроенергії.

«Раптом почуєте десь, що Луцький комбінат шкільного і студентського харчування не бере жодної копійки з бюджету, а є сильним, вільним і незалежним комунальним підприємством, знайте, що це не зовсім правда», – зазначає Андрій Лучик.

«Сильний і незалежний» комбінат шкільного харчування отримав пільги з луцького бюджету

Окрім того, Комбінат має пільги на теплопостачання в орендованих шкільних їдальнях. За останні роки сума пільг становить:

  • 2021 рік – 367 тис. грн;
  • 2022 рік – 573 тис. грн;
  • 2023 рік – 498 тис. грн.

Таким чином, за три роки Луцький комбінат шкільного і студентського харчування отримав близько двох мільйонів гривень з міського бюджету.

«Цікаво, що інші підприємці, які орендують шкільні їдальні, таких пільг не отримують», – зауважив Андрій Лучик.

Нагадаємо: очільниця Луцького комбінату шкільного харчування, який годує дітей у школах за дуже завищеними цінами, Світлана Шмід у 2023 році отримала майже мільйон гривень заробітної плати. Попри це її витрати можуть значно перевищувати рівень її офіційного доходу.

Ба більше, покриває махінації із дороговартісним харчуванням дітей та саму директорку підприємства ніхто інший як луцький мер Ігор Поліщук. Бо ж під час травневого засідання сесії міськради керманич всіляко заперечував зловживання на Комбінаті, який очолює Шмід.

За фактом завищених цін на продукти, якими годують дітей у луцьких школах, відкрито кримінальне провадження.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів