Поділитись:

У Нововолинську продають ремонтно-механічний завод разом із базами відпочинку на Світязі (фото)

Понеділок, 08 квітня 2024, 07:18
У Нововолинську продають ремонтно-механічний завод разом із базами відпочинку на Світязі (фото)

16 квітня заплановано проведення онлайн-аукціону з приватизації єдиного майнового комплексу державного підприємства «Нововолинський ремонтно-механічний завод». Про це повідомили у Фонді держмайна. 

Стартова ціна – 51 мільйон гривень.

Основним видом діяльності підприємства, відповідно до Статуту, є виробництво машин і устаткування для добувної промисловості та будівництва, ремонт і технічне обслуговування машин і устаткування промислового призначення.

Зокрема на підприємстві за період 2021-2023 виконувались роботи та надавались послуги з розподілення електроенергії; виготовлення аркових кріплень з спецпрофілю, поточного ремонту насосних агрегатів з електродвигуном.

«До складу майнового комплексу входять 32 об’єкти. Серед них будівлі: механічної дільниці, кузні, заводоуправління, їдальні, гаражу, складів тощо. Загальна площа нерухомості становить 9 272,5 м². Всі об’єкти розташовані за трьома адресами:  

Волинська обл., м. Нововолинськ, вул. Шахтарська, 53;
Волинська обл., смт Шацьк, урочище Гряда;
Волинська обл., смт Шацьк, урочище Гряда, вул. Центральна, 18», – йдеться у повідомленні. 

Об'єкти розташовані на 8-ми земельних ділянках площею 3,87 га неподалік від кордону між Україною і Польщею можуть зацікавити інвесторів, як місця для релокації бізнесу, облаштування складських приміщень або створення ремонтно-технічної бази.

Між тим на балансі підприємства є будівля електропідстанції площею 53,3 м², за адресою: м.Нововолинськ, вул. Шахтарська, 41-В, та споруда цивільного захисту - ПРУ 05003 в будівлі заводоуправління площею 102,8 м², за адресою: м.Нововолинськ, вул. Шахтарська, 53. Дані об’єкти не підлягають приватизації, але які за необхідності можливо використати для забезпечення збільшення електропотужностей та безпечних умов праці на підприємстві.

У Нововолинську продають ремонтно-механічний завод разом із базами відпочинку на Світязі (фото)У Нововолинську продають ремонтно-механічний завод разом із базами відпочинку на Світязі (фото)У Нововолинську продають ремонтно-механічний завод разом із базами відпочинку на Світязі (фото)У Нововолинську продають ремонтно-механічний завод разом із базами відпочинку на Світязі (фото)У Нововолинську продають ремонтно-механічний завод разом із базами відпочинку на Світязі (фото)У Нововолинську продають ремонтно-механічний завод разом із базами відпочинку на Світязі (фото)У Нововолинську продають ремонтно-механічний завод разом із базами відпочинку на Світязі (фото)У Нововолинську продають ремонтно-механічний завод разом із базами відпочинку на Світязі (фото)У Нововолинську продають ремонтно-механічний завод разом із базами відпочинку на Світязі (фото)У Нововолинську продають ремонтно-механічний завод разом із базами відпочинку на Світязі (фото)У Нововолинську продають ремонтно-механічний завод разом із базами відпочинку на Світязі (фото) 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів