Поділитись:

Кулеба:«Німеччина негайно шукатиме системи Patriot для України»

Четвер, 04 квітня 2024, 23:32
Кулеба:«Німеччина негайно шукатиме системи Patriot для України»

На зустрічі 4 квітня Ради Україна-НАТО у штаб-квартирі Альянсу в Брюсселі Німеччина ініціювала пошук доступних систем протиповітряної оборони Patriot для Києва.

Про це повідомив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба під час зустрічі з журналістами, – пише «Європейська правда»

Кулеба зазначив, що Німеччина як голова коаліції з протиповітряної оборони, що функціонує в межах «Рамштайну», «негайно ініціює аналіз усіх наявних не лише в союзників, а й узагалі у світі систем, батарей Patriot та інших систем ППО».

«І що можна зробити, які комбінації побудувати для того, щоб ці батареї були доставлені в Україну«, – додав міністр.

Голова МЗС також підтвердив, що під час зустрічі Ради Україна-НАТО зосередився виключно на одній темі – постачанні систем Patriot, хоча союзники планували обговорити довгострокові зобов'язання.

«Один із дуже досвідчених міністрів сказав, що це була найжорсткіша промова міністра закордонних справ, яку він чув у своєму житті. Я перепросив за те, що зіпсував святковий настрій – день народження НАТО, але я відчував, що потрібно занурити колег у сувору реальність жителів Харкова, Одеси, Львова», – вказав Кулеба.

Він зауважив, що ті міністри, які були в Україні й чули роботу систем ППО, на відповідні прохання Києва «реагують інакше».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів