Поділитись:

Волинь відправила у Харківську область вікна та двері (фото)

Вівторок, 27 лютого 2024, 11:16
Волинь відправила у Харківську область вікна та двері (фото)

Волинь продовжує допомагати постраждалим від російського вторгнення регіонам.

Як повідомили у Волинській ОВА, на запит благодійного фонду «Безпечно небо» днями на Харківщину відправили вікна, двері, фурнітуру до них та буржуйки. 

Це стало можливим завдяки співпраці благодійної організації «Шведський центр допомоги», будівельної компанії «Інвестор», Волинської ОВА з іноземними будівельними підприємствами.

Керівник БФ «Безпечно небо» розповів, що українські війська вибили росіян з Харківщини більше року тому, але відновлення регіону триває. Окрім того, ворог продовжує хаотично обстрілювати цивільну інфраструктуру, тому місцеві жителі вдячні волинянам за чергову допомогу.

Волинь відправила у Харківську область вікна та двері (фото)Волинь відправила у Харківську область вікна та двері (фото)Волинь відправила у Харківську область вікна та двері (фото)Волинь відправила у Харківську область вікна та двері (фото)Волинь відправила у Харківську область вікна та двері (фото)Волинь відправила у Харківську область вікна та двері (фото)Волинь відправила у Харківську область вікна та двері (фото)Волинь відправила у Харківську область вікна та двері (фото) 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів